K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

O nás

Jedeme v tom celá rodina …

 

Bylo to tehdy, kdy se manžel vrátil domů z cest a v ruce držel papírový košíček  rajčat a pronesl větu. „Setkal jsem se se Zdeňkem, dal mi tohle a zeptal se mne, zda je nechci prodávat.“ Ochutnala jsem a má otázka byla. „A to jsou nějaká protekční rajčata?“ Nikdy v životě jsem takto sladká v obchodě nenašla.

K myšlence  obchodního zástupce a prodejce rajčat se připojila mozzarella a pár mléčných výrobků. Setkal se rok buvola 2021 s manželem Buvolem a Kohoutí manželkou a společně jsme se vydali na cestu kdy se spojují dvě………….  ,jídlo a kreativita a to pod jednou střechou.

Náš obchod Farmář z Říše snů  tak nabízí lidem zdravé, poctivé jídlo a dárky ruční výroby pro radost a pohlazení duše.

Celá myšlenka vznikla v lese na procházkách, kde jsme si postupně sestavovali koncept založený na přírodě, jednoduchosti a intuici.

Jsme šikovná rodina a tak se k nám připojil můj tatínek, který je velmi zručný v práci se dřevem a pomohl nám koncept postavit na nohy. Do měsíce  jsem obchůdek postavili, naplnili a otevřeli, v den mých narozenin. Za pultem stála a stále stojí má usměvavá sestra  a již brzy k ní přibude mladá posila.

Moje maminka přispívá do Farmáře svou kreativitou v háčkování, je autorkou milých a moc oblíbených medvědů Pusínků.

A já? Já, jakožto kreativec a matka dvou chlapců, vše sleduji zpovzdálí, starám se o naše malé kluky, dohlížím na faktury, finance a podporuji obchůdek jak svými nápady, tak svými výtvory z minerálních kamenů a krystalů, tak energií kterou mu pravidelně posílám.

 

Obchůdek je naše radost.

Navštivte naši Říši snů.

 

Věříme a děkujeme Vám za podporu.

Farmářovic Kateřina, Marek a celá rodina.

 

Sousedské bedýnky

web-LOGO-SOUSEDSKE-BEDYNKY-JPG

Pro Pardubice a okolí dovezeme Váš nákup

Kde nás najdete